Japonya & Kore Turu Mistik Rotalar Turu

Osaka, Japan

MT
Duration: 9 days
Group size: 1 - 25
Japonya & Kore Turu Mistik Rotalar Turu
Osaka, Japan


$NaN
Duration: 9 days
Group size: 1 - 25

About this trip

Japonya Kore Mistik Turu, uzak doğu kültürünün dinlendiren ve yaşam enerjinizi tazeleyen doğasıyla bütünleşeceğiniz yepyeni bir deneyim sunuyor. Bazı yolculuklara, sadece merak ettiğimiz için çıkarız. Bazı yolculuklara da gerçekten yeni bir dünyayı keşfetmek için çıkarız.

İkinci türdeki seyahatlerde; hayatın getirdiği yüklerden bir bir arındığınızı hissedersiniz. Çevredeki insanların konuşmaları, sizi yoran gündemler ya da iş hayatınızdaki kaoslar bir anda anlamını yitirir.  Çünkü, doğanın ve dünyada yaşamış olan tüm kültürlerin size adeta bir mesaj verdiğini hissedersiniz.


Japonya Kore mistik turu, tam olarak böyle hissetmenize sebep olan rotalar arasında en önde yer alıyor.


Şimdi, eğer cesaret eder ve harekete geçerseniz, bu muhteşem coğrafyayı keşfedebilirsiniz.


 

Japonya Kore Mistik turu son gününe yaklaşırken serbest zamanlarda şehri keşfetmek ve boca fotoğraf çekilmek için zamanınız olacaktır.

Your Organizer


MT
Mervin Travel
We started our journey in 2014 as an innovative travel company. We offer top-notch travel and tourism services to corporations and individuals. Our packages are comprehensive. We assist you throughout your Airline reservation with the full management and organization of your event locally and internationally. Our desire is to deliver the highest standards of service with a dedicated and motivated team committed to total customer satisfaction. This makes our products and services truly personalized. TURSAB License No: 7790