Orta Avrupa Turu Macaristan, Avusturya ve Çek Cum

Prague, Budapest, Vienna

MT
Duration: 8 days
Group size: 1 - 25
Orta Avrupa Turu Macaristan, Avusturya ve Çek Cum
Prague, Budapest, Vienna


€NaN
Duration: 8 days
Group size: 1 - 25

About this trip

Orta Avrupa turu ile birlikte Adriatik ve Baltık Denizi arasında yer alan muhteşem Avrupa ülkelerini keşfedebilirsiniz. Birbirine çok yakın mesafede yer alan bu ülkeler; korunmuş mimarisi, tarihi dokusu ve yerel lezzetleriyle bir şaheser gibi güzelliklerini koruyorlar.

Orta Avrupa turu sayesinde Macaristan, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti’nin sosyal hayatının tadını çıkartma fırsatını yakalayacaksınız.

Tur programımız 3 gece konaklamalı toplam 4 günlük bir süreçten oluşmaktadır.

Orta Avrupa Turu ve Budapeşte

Orta Avrupa turu başlangıcını Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte’de yapıyoruz. İlk gün İstanbul Havalimanı Dış Hatlar’dan Budapeşte’ye uçuyoruz. Budapeşte’nin en popüler tarihi ve simge yapılarını keşfediyoruz. Castrel District, Kraliyet Sarayı, orta çağ evleri ve büyük Matthias Kilise’sini ziyaret ediyoruz. Bunlara ek olarak, Devlet Operası, görkemli Parlamento binası ve Aziz Stephen Bazilikası’nı panaromik olarak göreceğiz.

Your Organizer


MT
Mervin Travel
We started our journey in 2014 as an innovative travel company. We offer top-notch travel and tourism services to corporations and individuals. Our packages are comprehensive. We assist you throughout your Airline reservation with the full management and organization of your event locally and internationally. Our desire is to deliver the highest standards of service with a dedicated and motivated team committed to total customer satisfaction. This makes our products and services truly personalized. TURSAB License No: 7790